Kategori
Uncategorized

Të mbështesësh kokën në gjoksin e padrinos së Mafias …

Koloneli i SHIU-t, Kostadin Koliqi .

Last night in Tirana, Prime Minister Edi Rama organized a gathering of people, which was considered an anti-rally, in opposition to the protest of July 7, of the opposition, with songs and dances but also with speeches and you…. it’s not up to us Albanians though here, it also made very big news that your representative, here, in an exaltation never seen by foreign ambassadors, rested her beautiful head on the chest of our Prime Minister, who most Albanians know is the godfather of the MAFIA government, we hate her because she is impoverishing us to the core and stealing everything she can see and think of. In that square, there were people who were pleased when they saw your representative, leaning on the chest of Edi Rames, this MAFIA capo, but he assured you that the majority of poor Albanians, thanks to the robberies of this mafia Prime Minister, were disgusted with her what did you see… you know very well how they expressed themselves about the ambassador but also about her superiors over there, across the Atlantic…

Komenti ne voa por qe nuk i kaloi filtrat e Markut…

Mbreme ne Tirane, Kryeministri Edi Rama, organizoi nje grumbullim njerezore, qe u vleresua si antimitinge, ne kundervenie protestes se 7 Korrikut, te opozites, me kenge e valle por edhe me fjalime dhe ju….. nuk ja varet megjithse per ne shqipot e ketushem, beri lajme shume te madhe edhe se, perfaqesuesja juaj, ketu, ne nje egzaltim te papare ndonjehere nga ambasadoret e huaj, mbeshteti koken e saja te bukur, ne gjoksin e Kryeministrit tone qe shumica e shqiptareve e di qe ai eshte padrino i MAFIAs qeverisese, e urrejme sepse po na varferon deri ne palce dhe po na vjedhe gjithcka qe i shikon syri dhe i shkon mendja. Ne ate shesh, pati njerez qe u kenaqen kur pane perfaqesuesesn tuaj, te mbeshtetur ne gjoksin e Edi Rames, ketij kapo te MAFIAs, por, ju siguroi se shumices se shqiptareve te varfer ne saje te grabitjeve te ketij Kryeministri mafioz, u neveriten me ate qe pane dhe…….e dini mire ju se si jane shprehur per ambasadoren por edhe per eproret e saja atje, matane Atllantikut…..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s