Kategori
Uncategorized

Leh tjetri ditë natë kundër Berishës,nuk e mendon se Berisha e ka njohur se nuk bën as për kryeplak katundi apo administrator pallati.

Nga Shkëlqim Gjocuka/ Kolonel në pension .

Berisha “shejtan”, psikolog i madh.

I la të silleshin vërdallë zyrave të PD-së dhe nuk ju jipte detyra, i njihte, i njihte mirë biles, ja shihni Gazbardhët dhe Rakacoll Pampureshat sot se çbëjnë, që nga qëndra e deri në bazë, foragjerë fare.

Vetëm me Lulushin na e futi, nuk e di na mashtroi apo nuk kish arritur ta njihte, edhe me ca Xhelalër na e futi po nejse, po nuk ma mban që t’ja them.

Leh tjetri ditë natë kundër Berishës, nuk e mendon se Berisha e ka njohur se nuk bën as për kryeplak katundi apo administrator pallati, prandaj nuk i dha detyra e ofiqe.

Tani presin të bëhen të mëdhenj nga Gazbardhi.

Post scriptum !

Nuk mora pjesë në protestën e doktorit se po pres protestën madhështore që do bëjë Gazbardhi për ti dhënë goditjen përfundimtare Ramës.

(Do zoti ndonjë kockë edhe për mua mavrinë).

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s