Kategori
Uncategorized

Refuzo atë që mori pjese ne djegien e selise se PD -Korçë ne vitin e zi 1997 .

Avokatia aktiviste Adriana Kalaja /

Nesër në Bashkinë e Maliqit do zhvillohen zgjedhjet për Kryetar dhe forumet drejtuese.

Siç do përzgjidhni dhe votoni kandidatin sot, ashtu do vije fitorja apo humbja nesër!

Ndaj, Demokratë është dita e juaj, e mos heshti.
Flisni me fjalë dhe me votë.

Në këtë kuadër, ju bëj thirrje të refuzoni atë që mori pjesë në djegien e selisë së degës së Partisë Demokratike Korçë, në vitin e zi 1997, si pjesë e bandës së kryebanditit Arben Zylyftari

Vota juaj për atë që ju përfaqëson, do e bëj Partinë Demokratike:
Më të pastër.
Më të hapur.
Më të bashkuar.
Më të fortë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s