Kategori
Uncategorized

Këpuca me fije ari, për ”kumbarën nga kumbari”.

E nëse ikën Tao kumbari, na ngel këpuca me fije ari ….

Tao, kjo Skile e vjetër, a nuk ta solli dhe këpucën tjetër ?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s