Kategori
Uncategorized

Këshilltari i Trump: Ai planifikon të kandidojë së shpejti për postin

Ish-presidenti Donald Trump mund të shpallë kandidaturën e tij në fund të nëntorit .

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump, planifikon të nisë kandidaturën e tij për nominimin presidencial republikan në fund të këtij muaji, thanë tre nga këshilltarët e tij për Reuters.

– Unë mendoj se ai dëshiron të vrapojë dhe të vrapojë para Ditës së Falënderimeve (24 Nëntor), thotë një nga këshilltarët.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s