Kategori
Uncategorized

Berisha: Nuk i preket flamuri PD-së. Kush e prek, i ka bërë hesapet shumë keq .

Të sigurtë të jeni se ai që prek flamurin e PD-së, i ka bërë hesapet shumë, shumë keq.

Kjo do të thotë që do e shikoni në ditët e ardhshme.

Nuk i preket flamuri Partisë Demokratike’, tha gjatë fjalës së tij, kreu i PD-së, Sali Berisha.

Opozita nuk mund të pengohet nga asgjë për të firmosur fitoren në këto zgjedhje.

Zotërinjtë, një grup deputetësh, u ftuan, ose erdhën, pa asnjë lloj paragjykimi dhe prapamendimi që të bashkohen nëse donin, të garonin për çdo post në këto bashki, të paraqisnin kandidatura, ose në përputhje me statutin të krijonin, po të duan fraksionin.

Por ata, sa janë nuk e di, por ata nuk duan as statutin as primaret dhe as fraksionin.

Të sigurtë të jeni se ai që prek flamurin e PD-së, i ka bërë hesapet shumë, shumë keq.
Kjo do të thotë që do e shikoni në ditët e ardhshme.
Nuk i preket flamuri Partisë Demokratike’, tha gjatë fjalës së tij, kreu i PD-së, Sali Berisha.

You can be sure that the one who touches the DP flag has calculated very, very badly.

This means you will see it in the next few days.

The flag of the Democratic Party is not touched’, said during his speech, the leader of the Democratic Party, Sali Berisha.

The opposition cannot be prevented by anything to sign the victory in these elections.

You can be sure that the one who touches the PD flag has calculated very, very badly.

This means you will see it in the next few days. The flag of the Democratic Party is not touched’, said during his speech, the leader of the Democratic Party, Sali Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s