Kategori
Uncategorized

Kohë të errëta për demokracinë !

Cili është ndryshimi midis kësaj dhe Watergate?

pyet Trump, duke iu referuar skandalit që çoi në dorëheqjen e Richard Nixon pas një depërtimi në zyrat e partisë së Demokratëve

– Tani po ndodh në të kundërt: Demokratët po hyjnë në shtëpinë e presidentit të 45-të të Shteteve të Bashkuara, shkruan Trump.

Kjo që ndodhi sonte është një pleh i botës së tretë,”thotë Dan Bongino.

“Askush nuk do e marrë seriozisht FBI-në tani e tutje. Mori fund”.

“Dëgjo Amerikë, po qeshin me ty. E majta mendon se është qesharake kjo. Por këto janë plehra të botës së tretë”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s