Kategori
Uncategorized

Gazetari Artan Hoxha: Një javë më parë u futën në Shqipëri 2.2 ton kokainë për 48 orë!

Pamë një skaf të djegur me tre motorë, 300 kuaj fuqi secili na thanë e dogji FRONTEX, Guardia di Finanza, Policia Shqiptare, në fund pamë një mjet të djegur dhe aty u mbyll.

Te rasti i Durrësit nën hetim janë për kontrabandë se kanë vajtur për të vjedhur banane ndërsa te rasti tjetër kemi përdorim të mjeteve motorike pa leje.

Brenda 48 orësh në Shqipëri kanë hyrë të paktën 2.2 ton kokainë, sasi shumë e madhe. Nuk e ka kurrë Shqipëria mundësinë të ketë treg të brendshëm, e kanë shfrytëzuar vendin tonë, siguria shumë e dobët, kanë zgjedhur Shqipërinë si bazë të sigurt, se kanë garanci. Garancia më e rëndësishme se korrupsioni.”-tha Hoxha

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s