Kategori
Uncategorized

Deportimet e spiunëve mund të zgjojnë agjentët e fjetur.

Lufta e madhe ruse e agresionit në Ukrainë tani po rivizaton hartën e spiunazhit në Evropë.

📌Ne po shkojmë në një kohë më të pasigurt ku nevojat për inteligjencë janë rritur si në Lindje ashtu edhe në Perëndim.

🔺Me një vendim për NATO-n në derë, ushtria paralajmëron për sabotim kundër objektivave të përcaktuara në hartë dhe ekziston rreziku që qelizat e fjetura të spiunazhit të vihen në jetë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s