Kategori
Uncategorized

PD-ja legjitime është e lidhur që nga krijimi i saj pashmangshmërisht me Sali Berishën.

Mbas foltores, dy kuvëndeve madhështore dhe zgjedhjeve të reja me primare në Partinë Demokratike, monstra Basha e kuptoj se termi ”non grada” i perdorur dhe keqpërdorur prej tij, Bardhit, Alibeajt, llum-ekipit sorosjan, dhe narkoshtetit në pushtet, bëri efektin e kundërt në bazën e gjërë të demokratëve dhe qytetarit shqiptar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s