Kategori
Uncategorized

Çohu kundër frikës për të jetuar.

7 Korriku, është dita e jote !

Ti përballë jo burrokratëve në pushtet.

Por ti, përballë frikës për të jetuar edhe brënda katër mureve të shtëpisë tënde.

Ti i bashkuar përballë një bande hajdutësh në pushtet.

Ti përballë varfërisë, papunësisë, ngritjeve të çmimeve, dhe pa sigurisë për të jetuar …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s