Kategori
Uncategorized

Ky birbua i Sorrosit, çfarë shteti të ballkanit të hapur perfaqson !?

Myslim Murrizi / Deputet

Ballkani i hapur apo Ballkan i kapur????

Ky alexi i sorrosit me çfare tagri ulet ne kete tavoline si i barabarte me alekxandrin e Serbise, Abazoviçin e Malit te Zi, Edvinin e Shqiperise dhe Dimitar Kovaçevskin e Maqedonis se Veriut ose km i Bullgarise perendimore siç e quan lideri sumprem Rama

Po ky birbo i george sorrosit çfare shteti te ballkanit te hapur perfaqeson???

Myslim Murrizi /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s