Kategori
Uncategorized

Ali Ahmeti, apo logjika e një antishqiptari, servil i thekshëm i sërbisë …

Nga Kolonel Konstadin Koliqi /

Duke njohur personalitetin e pa dinjitet te shqiptarit maqedonas, Ali Ahmeti, por edhe duke e degjuar e pare ne emisionin e Syrit TV, nga neveria qe me krijoi logjika e tije servile ndai Serbis, thekshem antishqiptare….        

Nzorra nga arkivi kete status qe i pershtatet plotesishte ketij shqiptari qe ka qene dhe eshte i gatshem, te dergoi ne sater bashkeatdhetaret e vete, vetem e vetem per nje poste qeveritar ne sherbim te armikut me te madhe te kombit tone Serbise.

Statusi i nxjere nga arkivi.

Historia jone eshte e mbushur me tradhetare, me spiune ne sherbim te te huajve dhe ne dem te vendit tone, e mbushur me politikane te pa dinjitetshem, te pa ndere qe shesin edhe familjaret e tyre per pake pushtet, qe shesin pjese te atdheut pa ju dridhur qerpiku apo dora etj etj.

. Per keto, nuk kemi perse te habitemi sepse i kemi lexuar, i kemi pare, i kemi ndjere por edhe i kemi duartrokitur dhe votuar……. por…….gjeja me e habiteshme eshte se nuk kemi nxjere apo pjelle ndonje trim qe disa nga keta soi ndyre ti beje te pa demshem, dmthen ti heqi nga qafa e vendit dhe popullit….me shqip akoma – ti terheqi zvarre, pikerishte ne ato teritore qe ata kerkojne tja falin armikuit me te madhe dhe me te pameshirshem te shqiptareve, serbeve…..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s