Kategori
Uncategorized

Eshtë reagim qytetar, jo sorosjan . Mos mungoni ditën e premte datë 8 prill ora 12.00.

Avokatia-Aktiviste / Adriana Kalaja …

Vetëm bashkë mund ta ndryshojmë këtë vend.

Prania juaj është një kontribut për të ardhmen e fëmijëve dhe familjeve tuaja.

Është reagim qytetar dhe jo e “shoqërisë civile” e komanduar dhe sponsorizuar nga regjimi dhe Sorosi.

Mos mungoni.

Ditën e premte datë 8 prill ora 12.00.

Shpërndajeni sa më shumë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s