Kategori
Uncategorized

Yuri Kim në mënyrë të vazhdueshme është pozicionuar në krah të zyrtarëve të korruptuar dhe atyre të lidhur me mafien dhe krimin .

Avokate Adriana Kalaja /

Duke qenë se znj. Yuri Kim në mënyrë të vazhdueshme është pozicionuar në krah të zyrtarëve të korruptuar dhe atyre të lidhur me mafien dhe krimin duke:

🔺Ma thotë dikush se çfarë lidhje ka znj. Kim me zgjedhjen e Presidentit?

🔺Ma tregon dikush bazën ligjore që legjitimon këtë takim?

Vajtja e Yuri Kim në takimin me Kryetaren e Kuvendit për të diskutuar zgjedhjen e Presidentit të ri është në shkelje të Kushtetutës dhe neneve 41 dhe 42 të Konventës së Vjenës.


Jeni bërë si puna e atyre që kur i pyet Prifti nëse kanë gjë për të folur ose të heshtin përgjithmonë, të gjithë reagojnë pasi “puthet çifti”.
Reagoni sot.
Nesër është vonë.


Duke qenë se znj. Yuri Kim në mënyrë të vazhdueshme është pozicionuar në krah të zyrtarëve të korruptuar dhe atyre të lidhur me mafien dhe krimin duke:

  1. Shkelur rëndë Kushtetutën e Republikës së Shqipërisë;
  2. Shkelur rëndë Konventën e Vjenës;
  3. Ushtruar ndikim të paligjshëm ndaj zyrtarëve;
    DUHET të shpallet Non Grata në territorin e Republikës së Shqipërisë.

Ps: Shpërndajeni sa më shumë për të konfirmuar miratimin për shporrjen nga vendi ynë të kësaj sorosiste antishqiprare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s