Kategori
Uncategorized

Berisha takon Mesiç dhe Sejdiun: Miq tepër të çmuar të Shqipërisë

Një takim me miq të vjetër!

Me ish-Presidentin e Kroacisë, mikun e çmuar të shqiptarëve Shtipe Mesiç dhe ish-Presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu.

Zhvillimet aktuale në Shqipëri dhe rajon ishin çështjet që diskutuam dhe patëm mirëkuptim të plotë’, shkruan Sali Berisha në Facebook.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s