Kategori
Uncategorized

A ka incenerator që i djeg këto plehra?

Avokatja aktiviste/ Adriana Kalaja /

A ka incenerator që i djeg këto plehra?

🔺Bëjini bllok këtyre faqeve.

🔺Këta janë thjesht patronazhistë.

🔺Ju mbahet mend që Lulzimi nuk bëri asnjë reagim të mirqene për skandalin e patronazhistëve ?

🔺U fshe si skuth.

🔺Atë që dinte të bënte më mirë gjatë 9 vjetëve.

Përveç pazareve.


Patronazhistet nuk kanë ngjyrë se nuk kanë parime dhe integritet.

Nuk kanë dinjitet.

Njohin vetëm paguesin më të parë.

Të gjithë janë në shërbim të Edvinit, me mbështetjen e Kimit dhe të paguar nga Kunati i Lulzimit.


Të gjithë janë sorosistë dhe Eskorta të Yuri Kim.


Ndaj sot është detyrë dhe jo dëshirë që, Komisioni i Rithemelimit të marë masa ndaj këtyre individëve që:

Këto vemje :

🔺Vazhdojnë hedhin baltë ndaj figurës së z. Berisha.

🔺Vazhdojnë të përçajnë me dizinformime PD.


Për këtë arsye:

🔺Sorosistëve që i shërbejnë regjimit, dhe që ne i kemi akuzuar për një gjë të tillë, nuk u duhet hapur dera.

🔺Nuk e di për ju, por personalisht unë refuzoj të bashkëpunoj me këtegori.

🔺Mund të më kushtojë sërish mbylljen e fb ky status, por unë i shërbej vetëm parimeve të mia.

Do doja shumë që derën t’jua përplasja në FYTYRË, por ata NUK E KANË një të tillë.


Zvarranikëve dhe minjve patronazhistë i bëj thirrje të mos më shkruajnë në inbox.


Statusi im është publik, pasi unë respektoj dhe i dal për zot të vërtetave të mia.

Kolazh bisedash, brenda patronazhisteve Lylashë (lyrashë) Skuthët sorosianë, të instaluar si ”patronazhistë” të kryeskuthit Luulzim Basha dhe guvernstores Kim, për të mashtruar demokratët dhe dëmtusr Partinë Demokratike…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s