Kategori
Uncategorized

Rruga e përgjakshme e Putinit drejt pushtetit .

Vladimir Putin vrau qindra rusë të pafajshëm – për t’u bërë president.

Ajo pretendon, ndër të tjera, një oligark të pasur që ishte miku dhe kolegu i presidentit.

Akuza e oligarkut kundër Putinit:

Bombardohen ndërtesat e banimit

Urdhërohet dramë e përgjakshme pengjesh

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s