Kategori
Uncategorized

Ish agjenti i shërbimit sekret në SHBA, shpërndan shpjegimin e Berishës për rolin e Sorosit në Shqipëri

Berisha në referatën e tij gjatë promovimit të librit shpjegon rolin e Sorosit dhe ndikimin që ka në shoqëritë e vendeve ku vepron.

Ish-kryeministri shpjegoi fuqinë e Sorosit dhe veprimet e tij në shumë vende për të arritur qëllimet që ka.

Po

Ish-presidenti dhe kryeministri shqiptar Sali Berisha flet për mënyrën sesi George Soros depërtoi në vendin e tij teksa shfaqej përkrah Matt Palumbo të Bongino Report”-thuhet në linkun e shpërndarë në uebsajtin rumble.com.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s