Kategori
Uncategorized

Inceneratorët-Lulzim Basha dhe kompania Viktoria Invest.-

🩸Mercedezi nga kompania Viktoria Invest, per heshtien ndaj kapsulimit të mbetjeve në Porto Romano.

2019 /

Heshtia e jote per tenderin me prokurim të drejtperdrejtë nga qeveria me nje vlere prej 15 milionë euro.

– E ndersa LSI, denonconte çdo ditë tenderat dhe aferat korruptive me inceneratorët…. – Ti heshtje …

🩸Cila ishte arsyeja qe ti jo vetem si kryetar i Partise Demokratike, por dhe drejtues i opozites, kurre nuk fole nder vite .

Ti me heshtien tënde mbroje me te gjitha menyrat Ramën, megjithse tavolina e jote ishte plot !

Me denoncime , afera, pagesa, skema korrupsioni evazioni fiskal.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s