Kategori
Uncategorized

Thirrja e Berishës: Dilni në votime! Zoti ju bekoftë ju dhe votën tuaj të lirë!

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha, i ka drejtuar një thirrje sot qytetarëve të gjashtë bashkive ku po zhvillohet zgjedhjet për kryebashkiakun e ri, që të marrin pjesë në votime.

“Të dashur miq! – shkruan Berisha në Fb. – Sot votohet për kryetarët e bashkive të Shkodrës, Durrësit, Lushnjës, Peshkopisë, Vorës, Rrogozhinës”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s