Kategori
Uncategorized

… Oj Drane, a thijet lesht e biths.

Jeni tu na thinj leshte e bithes….o Edepseze.

Ta po zbret malcori ne shkoder..n,maje te kalit ..Dranen mbrapa..

Hiç spo i zbret kalit, e me ta po futet ne ..duganje t,madhe…

Fat muti.

I del xhandari para..

E ne ndalon dhe e gjobit me pese napolona gjobe se malcori kish hyre me kale ne qytet..

jo e kam per here te pare..jo nuk e dinja..

Nuk hante pyke xhandari se naltmadhnia do bonte shtet..

Ta po merzitet malcori dhe pyet …Dranen…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s