Kategori
Uncategorized

Henze: Yuri Kim bëj gati baulet, koha juaj për ti bërë dëm SHBA, Shqipërisë dhe Evropës, ka mbaruar.

Juri Kim tashmë është duke bërë gati çantat e saj…

Pas disa javësh ajo do të shkojë në Korenë e Jugut.

Koha e saj për t’i bërë dëm SHBA-së, Evropës dhe Shqipërisë ka mbaruar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s