Kategori
Uncategorized

Një ndër misionet më të rëndësishme në jetë’

Me Edi Ramën nuk votojnë kurrë të lirë shqiptarët.

Unë para së gjithash synoj rikthimin e votës së lirë dhe këtë e konsideroj si një ndër misionet më të rëndësishme të jetës sime!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s