Kategori
Uncategorized

Prokurorët belgë i kanë kërkuar Bashës të mos largohet nga vëndi …

Prokurorët belge rezervojnë të drejtën t’i bërë zyrtarisht të njohur personit (Lulzim Basha) statusin e tij të ardhshëm dhe pasojat që rrjedhin prej, por mësohet se brenda tre ditëve Basha do merret përsëri në pyetje nga prokurorët Belgé, por këtë radhë në praninë edhe të një avokati …

Prokurori Belg i krimit të organizuar në Bruksel Julien Moinil,

Who is the Belgian prosecutor who “nailed” Basha /

His name is Julien Moinil, 35, and he is a master of organized crime by the Brussels district. He started his career at the age of 23, where he joined the Brussels prosecutor’s office as a youth magistrate, where he mainly dealt with organized crime cases.

Moinil has been to Albania before, as part of the Belgian prosecution delegation, who have demanded the forcible removal of Lulzim Basha, in case the latter would oppose the interrogation.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s