Kategori
Uncategorized

Berisha: Me Yuri Kim, do shihemi në gjyq.

Ish-kryeministri Sali Berisha tha se :

Nuk ka kërkuar asnjë takim me ambasadoren Yuri Kim, dhe nuk ka asnjë interes ta takojë atë, pasi sipas tij do të “shihen në gjyq”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s