Kategori
Uncategorized

Ushtari i Soros Gaz Bardhi, do përballet me Lumneshin, në gjyq në Gjermani për shpifje …

Myftar Lumneshi me Bashën /

Bizesmeni Myftar lumneshi, veç aktivizimit të tij me perkushtim dhe dinjitet të tij në Partinë Demokratike, qysh nga themelimi i saj, ka qënë jo vetem mik me ish kryetarin e Partise Demokratike Lulzim Bashen, por edhe një financues i tij.

Ai e ka shoqeruar ate (Bashen) ne shume takime dhe vizita ne rrethe te ndryshmete vendit.

Por mbas dhunës dhe gazit helmues ndaj demokrateve ne seline e PD-së, dhe distancimin e të tij prej Bashes, ai (Lumneshi) u sulmuadhe u akuzua padrejtesish ne menyren me te ulet nga ish sekretari i pergjithshem i kesaj force i shkarkuar nga antaresia e Partise Demokratike me 11 Dhjetor 2021…

Myftar Lumneshi ka ngritur padi ne Gjermani për shpifje ndaj ish Sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, i cili do perballet shumeshpejt jo më me drejtësinë shqiptare, por atë Gjermane me padi penale dhe civile, për mashtrim dhe shpifje …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s