Kategori
Uncategorized

Pengu ka filluar flet përçat.Herë qesh, herë qan, herë lutet, herë shan.

I vetmuar dhe i pashpresë !

I braktisur totalisht nga antarësia e Partisë Demokratike, parti të cilën pengu e përdori në 8 vitet e para, tre herë si minister dhe një herë kryetar bashkie.

E ri përdori po 8 vjet të tjera si kalë shale (kryetar i saj) për spastrim, largimin e kontributorëve dhe kundershtareve te tij brënda po kësaj force.

E keqpërdori edhe sa here i duhej për te kaluar ujrat e turbullta të lumenjve të korrupsionit dhe aferave të fshehta me narkokryeministrin,

Pengu ka filluar dhe po perjeton çekulibrime mendore …

Dosja muzin aty është.

Oxhaku i Kimes, ku pengu mundohet të mbështesë kokën për të shpëtuar në këto kohë të akullta, është vjetëruar, ai më shumë bën tym të zi, se sa ngroh…

Pengu ka filluar flet përçat.

Haluçinacionet, po bëjnë punën e tyre.

Veç lehjes së lehaqenëve që mban pas, pengu herë qesh, herë qan, herë lutet, herë shan .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s