Kategori
Uncategorized

“Opozita e Bashës u shpërbë, tashmë kemi front të qenësishëm opozitar.

“Opozita e Bashës u shpërbë, tashmë kemi front të qenësishëm opozitar.

Ka luhatje tek aleatët e tjerë si Duka, Mediu, Idrizi etj.

Ky front ka garë të dyfishtë, një pjesë të shtëpisë së dikurshme dhe përballë ka Ramën.

Primaret janë shumë të mira, por ndër të tjera u realizua edhe një premtim që ishte dhënë në Foltore nga Sali Berisha.

6 marsi është test shumë i mirë politik për politikanët.

Basha është në kaos dhe këtë e tregon edhe delegimi që i ka bërë Alibeajt nga Fieri në Vlorë.

Analisti Alfred Lela në një intervistë në Edicionin e Pasdites me moderatoren Armela Ferko në Syri Tv, ka komentuar zhvillimin e zgjedhjeve të 6 marsit.

Gjithashtu, Lela theksoi se tashmë kemi front të fuqishëm opozitar, duke shtuar se demokratët e Shkodrës nuk i besojnë më Lulzim Bashës .

Partia Demokratike !
Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s