Kategori
Uncategorized

FRESH, apo FRPD? Patronazhistet e Ministrise se Brendeshme maskohen si FRPD.

Dyshimet se Rama dhe Veliaj i mbushin sallat Bashës, po dalin me prova përditë.

Këto konvertime nga e majta në të djathtë, deri në përfshirjen e stafit të ministrive, nuk janë parë e dëgjuar, që nga dita që njerëzimi shpiku politikën.

Patronaxhisti i Veliajt me Zekthin …

Bashkangjitur do të shihni

Në fotot e faqes patronazhisti.com, duket Marsidi Gupi që del si Patronazhist e spiun për të evidentuar dhe luftuar votuesit e PD-së. Tani imagjinoheni sa demokratë jane pergjuar, kercënuar dhe hequr nga puna me informacionin e çuar në shtabet e PS-së nga Marsidi Gupi.

Marsidi Gupi njihet dhe si kandidat per deputet i G- 99 në qarkun e Tiranes…por edhe distributor shperndarës i fjalimeve të Veliajt.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s