Kategori
Uncategorized

Nard Ndoka: Para një viti Basha u merrte lekë kandidatëve, tani po u jep lekë që të qëndrojnë në garë.

Ai është shprehur se para një viti Lulzim Basha të gjithë kandidatëve që i vendoste për të kandiduar u kërkonte lekë, kurse tashmë ai u ofron lekë dhe askush nuk pranon të marrë pjesë në garë.

Se fundmi Basha ndodhet i braktisur nga te gjithe demokratët. veç mashtrimeve dhe marveshieve te tij me Ramën, në kurriz te demokrateve jane edhe 4 pale zgjedhje te humbura dhe te falura nga ky i fundit…. Se fundmi gazi helmues dhe dhuna ndaj demokrateve ne shtepine e tyre i qartesoj ata perfundimisht se nuk kishin te benin me nje lider, por me nje Peng pazarxhi me Ramën, një mashtrues, disfatist dhe kollone te peste brenda radheve te tyre….

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s