Kategori
Uncategorized

Henze i përgjigjet Biden: Demokratit Biden nuk duhet t’i besohet .

Këshilltari i CDU, Henze, i pergjigjet Presidentit Biden, sekretarit të shtetit Blinken, Perfaqsuesit të larte të BE-së, Josep Borrel, Sekretarit të NATO-s-Jens Stoltenberg, dhe Ministrit- Mariusz Blaszczak …

SHBA:

Demokratit Biden nuk duhet t’i besohet, pasi në aventurën e tij në Afganistan .

Republikanët amerikanë po ankohen dhe me të drejtë po largohen prej tij.

Biden mendon se një pushtim i vogël nga rusët nuk do të ishte problem .

Mos shkoni më tej zoti Biden!

USA: Democrat Biden is not to be trusted, as in his Afghanistan adventure, US Republicans are complaining and rightly turning away from him. Biden thinks a small invasion by the Russians would be no problem, No Go, Mr Biden!

Biden stellt Äußerung zu Ukraine-Konflikt klar .

https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/joe-bidens-aussage-im-ukraine-konflikt-schockiert-kiew-17741227.html

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s