Kategori
Uncategorized

Henze: Basha & Zhupa biznes në kuadrin e kumbarit Rama .

Shqipëria, autokratët e korruptuar Rama, Veliaj shpërdorojnë paratë e taksapaguesve amerikanë dhe europianë dhe deputeti kriminel Lulzim Basha me shokët e tij, si zonja Zhupa, organizojnë biznesin në kuadrin e kumbarit, Rama,
No Go.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s