Kategori
Uncategorized

Nesër në Mirditë, në zemrën e antikomunizmit.

Për një shpresë të re ! Nesër kuvend me burrat dhe gratë Mirditore. Ata që si nënshtruan dot ndër shekuj, as pushtuesit dhe as diktatura komuniste.

E Shtunë 22 Janar ora 11. Dr/Berisha zhvillon në pallatin e kulturës Rrëshen, një foltore me demokratët dhe qytetarët Mirditorë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s