Kategori
Uncategorized

Alban Stolaj: I riu që sfidoj kërcënimet dhe presionin e peng kryetarit.

Alban Stolaj .

Mes të ndaluarve nuk mund të mos ishte dhe ish futbollisti Alban Stolaj, djaloshi i qeshur i forumit rinor të Partisë Demokratike, që bashke me miqte e tij te forumit, me veprimtarine dhe perkushtimin e tyre per demokracine dhe partine demokratike, kanë 8 vjet që sfidojne diktaturen e narkoshtetit, dhe më së fundmi pengmarrjen e Partisë Demokratike nga tentakulat e ndyta sorosjane të instaluara po në duart e ndyta të pengut…ne afera, tendera, bisedime dhe marveshje skuthesh me narkokryeministrin.

Gjithshka në kurriz dhe në dëm jo vetëm të demokratëve dhe Partisë Demokratike,

Por të popullit dhe kombit Shqiptar.

Gjithshka e ideuar dhe orkestruar nga Soros dhe mafia vëndase dhe nderkombëtare, për të ç’bërë apo zhdukur Partinë Demokratike, forcën e pare opozitare që theu dhe mundi diktaturen komuniste në Shqipëri.

Pengu Basha dhe Gaz Rrondelja nuk mund tja falin Albanit përballjen e tij hapur me ta.

Nje prej postimeve te Albanit :

Vota zgjedh te tashmen edhe te ardhmen .

Lul brava nuk pranon voten ka alergji nga zgjedhjet..

Sekretati I pergjithshem ose ndrsyhe Gaz dylberi sja ka iden Qa eshte vota se deri me sot vetem eshte emeruar neper poste… edhe ne nje pal zgjedhje qe shkoj mori rezultatin me te dobet te mundshem qe mund te merrnim si parti..

Sado lek te jap kunati e brava ajo seli do ju kthehet Demokratve sepse loja ketu mbaron .

Boll me lojra lulash e gazerash….

One reply on “Alban Stolaj: I riu që sfidoj kërcënimet dhe presionin e peng kryetarit.”

Komenti per Lul braven she qeverine narko shtet shume I drejte je I respektuar Alban nga te gjithe ne Demokratete diaspora se Amerikes perpara Legjenda dr Sali Berisha

Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s