Kategori
Uncategorized

Kur dhe gruaja e jote të etiketon Shkërdhatë, ç’mund të presin demokratët prej teje .

Kostadin Koliqi / Koloneli i SHIU-t .

Lulzim Basha, jam nga te paktet qe te kam njohur nga afer…te kam njohur si genjeshtar patologjik qe ne gjithcka qe thoshe, gjithcka ishte genjeshter, te kam pare duke e kthyer postin ministror, ne prone private, per perfitime personale,

Por qe te helmoje antaret e PD-së qe te kane ngarkuar dhe shkarkuar me vote, nuk do tya mendoja kurre qe ti, sado hipokrit dhe mashtrues qe je, nuk do te bije kaqe poshte, ne nivelin e njerezve ordinere.

E megjith kete qe bere, ti vazhdon te pretendosh te jeshe kryetari i tyre, i PD-së……

Po bindem, perfundimishte se ti ke qene dhe je nje hipokrit, nje genjeshtar, nje mosmirnjohes.nje delirand, nje i padinjitetshem dhe pjese e MAFIAs, ku kumbari i saja eshte Edi Rama….

Lulzim Basha, jam nga te paktet qe te kam njohur nga afer…

te kam njohur si genjeshtar patologjik qe ne gjithcka qe thoshe, gjithcka ishte genjeshter,

te kam pare duke e kthyer postin ministror, ne prone private, per perfitime personale,

por te kam pare edhe si bure te pa dinjiteshem kur gruaja jote te quajti “shkerdhate “ tek princ parku”ne dreken e punes per of. gjermane,

kam pare edhe deshiren tende per te pervetesuar prone nga te dikasterit, por…….kur konstatove qe ekipi qe drejtoja nuk ra pre e deshirave te tua, detyren e hipotekezimit te pronave te ministrise, (shtetit), ja kalove zonjes qe e more ne bashki dhe me vone e bere deputete…..

per dy vjete qe punuam bashke, nuk te thashe njehere te vetme, puna e mbare,

Por qe te helmoje antaret e PDs qe te kane ngarkuar dhe shkarkuar me vote, nuk do tya mendoja kurre qe ti, sado hipokrit dhe mashtrues qe je, nuk do te bije kaqe poshte, ne nivelin e njerezve ordinere, e megjith kete qe bere, ti vazhdon te pretendosh te jeshe kryetari i tyre, i PDs……po bindem, perfundimishte se ti ke qene dhe je nje hipokrit, nje genjeshtar, nje mosmirnjohes.nje delirand, nje i padinjitetshem dhe pjese e MAFIAs, ku kumbari i saja eshte Edi Rama….

Koloneli i SHIU-t Kostadin Koliqi.

Lulzim Basha, I am one of the few who have known you closely…

I knew you as a pathological liar that in everything you said, everything was a lie,

I have seen you return the ministerial post, to private property, for personal gain,

but I also saw you as an ignorant idiot when your wife called you a “scumbag” to the park prince at the working lunch for. German,

I also saw your desire to acquire property from the department, but when you realized that the team I led did not fall prey to your wishes, the task of mortgaging the property of the ministry (state), you passed to the lady who took it to municipality and later became a deputy… ..

for two years we worked together, I did not tell you once alone, good job,

But to poison the members of the PDs who have charged and dismissed you with votes, I would never have thought that you, no matter how hypocritical and deceitful you are, will not fall so low, at the level of ordinary people, despite all that you have done, you continue to claim to be their leader, of PDs …… I am convinced, finally that you have been and are a hypocrite, a liar, an ungrateful. a delirious, an ignorant and part of the MAFIA, where her godfather is Edi Rama….

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s