Kategori
Uncategorized

Cilët janë Mercenarët e Bashës, brenda selisë së Partisë Demokratike.

Ai ishte në mesin e mercenarëve të udhëhequr nga roja i Lulzim Bashës, Astrit Gosturani që dhunuan barbarisht demokratët në ballkonin e PD.
Sefer Shata është personi me kapele që godet me shkop demokratët që ishin ngjitur me shkallë në katin e dytë të selisë.

Kliko mbi link /

Roja i Bashës, Astrit Gosturani ish-gardist dhe vëllai i këtij të fundit, Ylli Gosturani person në kërkim për dy pagosje me thikë dhe trafik droge në Gjermani, janë ata që drejtojnë grupin e mercenarëve të Lulzim Bashës.

Gjithashtu ndër emrat e mercenarëve që ushtruan dhunë mbi demokratët, janë edhe

Dritan Nela,

Darvin Zalla,

dhe Dorian Protoduari.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s