Kategori
Uncategorized

Mjeshtrat e organizimeve vrastare .

Shkruan Konstadin Koliqi/ Koloneli i Sherbimit Informatif të Ushtrise në pension.

Komitetet e tre gishtave masakrojnë oficeret e SHIK, ne Vlorë .

Pjesë nga statusi i kolonelit Kostadin koliqit.

Sote beri nje vizite, te Lulzim Basha, zv/ambasadori amerikan, ky punonjes i C.I.A.s…….

Nuk munde te them aresyet perse u be kjo vizite, ne vigjilje te protestes se demokrateve, se cfar jane diskutuar atje por….kujtesa me kthen ditet e fundit te Shkurtit te v. te zi 97, ku per disa dite rreshte, ish drejtori operatv i CIAs, shqiptari Jorgo Tanati – Xhorxh Tenet, me shoqeruesin kryesor te tije, kete zv/ambasadorin e sotem,

Këtë mjeshterin e organizimit te revoltave vrastare, gje qe e dhane rezultatin e tyre mbas disa diteve qe grupi u largua ne drejtim te Greqise, u sulmua dhe u vrane punonjesit e SH.I.K.ut, ne zyrat e tyre te punes…….me ben te frigohem se po thuret nje kurth, nje masaker kunder protestuesve dhe kryesishte, drejtuesve te tyre….

Këta jane mjeshtra te ketyre soi organizimeve vrastare, per me teper kur gjen bashkepuntor te brendshem, njerez te semure per poste, te pa dinjitetshem dhe qe perfitojne nga zhdo situate…..

Today he paid a visit to Lulzim Basha, the American deputy ambassador, this CIA employee …….
I can not say the reasons why this visit took place, on the eve of the protest of the Democrats, what was discussed there but ku. the last days of February v. black 97, where for several days in a row, the former CIA operative director, the Albanian Jorgo Tanati – George Tenet, with his main companion, this deputy ambassador today, this master of organizing murderous revolts, which gave the result of a few days after the group left for Greece, the SH.IK employees were attacked and killed in their offices ben .makes me afraid that a trap is being plotted, a massacre against the protesters and mainly , their leaders… .are masters of these soi murderous organizations, especially when you find internal collaborators, sick people for positions, dishonorable and who take advantage of any situation… ..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s