Kategori
Uncategorized

Berisha mesazh Ramës: Siç merremi me pengun, merremi dhe me pengmarrësin

Ta shndërrojmë si duhet të jetë në Shtëpinë e demokratëve dhe qytetarëve shqiptarë. Kështu që duke iu uruar edhe njëherë nga zemra gëzuar këtë ditë dhe falënderuar me mirënjohjen më të thelle demokratët e Fierit që nga ata që e themeluan dhe drejtuan në Shqipëri, që këto 8 vite qëndruat të pamposhtur, qëndruar të pamposhtur.

Me protestat tuaja ju u bëtë zëri i vetëm i qytetarëve në Shqipëri në luftën kundër megaferave më të mëdha korruptive të kohës. Qëndruat dhëmbë për dhëmbë ndaj falangave të krimit.

Shpreh mirënjohjen time më të thellë ndaj udhëheqjen aktuale Luan Baçi dhe gjithë anëtarëve të kësaj dege që firmosën ngritjen në këmbë të opozitës shqiptare. T’ju uroj gëzuar dhe njëherë 31-vjetorin e themelimit të PD, partinë me dy ditëlindje.

Rroftë Partia Demokratike, rrofshi ju, rroftë Shqipëria!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s