Kategori
Uncategorized

Dhelprat nxirren nga vrimat vetëm me tym .

Ndaj dhe militantet, demokratët, antarët e Partisê Demokratike, dhe kushto qytetar qe beson dhe shpreson ne e ardhmja dhe idealet demokratike të Dhjetorit 1990,

Më 8 Dhjetor duhet dhe do ti bashkohet protestes qytetare për të çkulur përfundimisht, çibanin e qelbëzuar nga trupi i saj

Partia Demokratike :

Jo Bunker i Pengut, por Shtëpi e Demokratëve.

Me 8 Janar, ne protesten kombetare, demokratet nuk do shkulin vetëm Çibanin e qelbezuar dhe peng nga trupi i Partise Demokratike.

Por :

Me 8 Janar demokratet dhe shqiptaret do fillojnë Ç’instalimin e sistemit më të korruptuar të narkoqeverisë se narkokryeministrit Rama .

Kjo eshte dhe arsyeja që jo vetem elemente drejtues te inkriminuar te “rilindjes” ne pushtet, analiste, gazetare dhe portale qeveritare, por dhe vete narkokryeministri Rama kane nisur nje tur investimesh, joshjesh, kercenimesh per te mbrojtur pengun e tyre te shkarkuar nga demokratet, tani me thjesh vetem deputet

Me 8 Janar antaresia e Partise Demokratike çliron jo vetem selinë e Partise Demokratike nga pengmarrja e pengut, por rinis rrugen e vonuar pë çmontimin perfundimisht te narkoshtetit kriminal ✌🏼

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s