Kategori
Uncategorized

Agim Nesho: Steka e PD-së nga Berisha po lufton ndaj sistemit, njerëzit e përkrahin.

Ai tha se në 2022 do të ketë vazhdimësi të ngjarjeve politike të vitit 2021 në Shqipëri.

Ndër këto ngjarje ai përmendi pasojat e “masakrës zgjedhore” të 25 prillit dhe ndarjen e opozitës.

Shqipëria është në pozicionin më të ulët të spirales, sipas Neshos dhe ose do të ngrihet me ringritjen e opozitës dhe reagimi e shoqërisë, ose do të ketë autokraci të thelluar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s