Kategori
Uncategorized

Ambasadore, a kanë marrë dhurata prej tij.

Vjedhjet qindra mil/euro me incernatorët fantazëm . Henze i drejtohet në twitter ambasadores Kim :

🔺Kush u regjistrua për ndërtimin e inceneratorëve fantazmë,

🔺kush kontrollon… ????

▪️Kërkojani mikut tuaj.

🔺A kanë marrë dhurata prej tij?

Ku janë kërkesat e tyre për të luftuar korrupsionin, apo ka korrupsion të mirë për ta

Who signed up for the construction of ghost incinerators, who controls… ????
Quest your friend.
Did they receive gifts from him?
Where are their demands to fight corruption or is there good coruption for them

Per kete problem u kercenua edhe gazetari investigativ A . Hoxha .

Ai shkruan : Po më kërcënoni me mesazhin e koduar tip mafioz “.

“Ose hesht, ose do të të shkatërrojme”….

E kuptoj pse e keni humbur gjakftohtësinë!!!!

Nuk e keni me mua, e keni me inceneratorin (atë të madhin e Tiranës)!!!!

Nuk ma falët atë që thashë para dy javësh!!

E varët vath në vesh dhe në rastin me te pare, me niset mesazhin e koduar, tipik mafioz, “ose hesht, ose do të shkatërrojme”….

Ç’a t’thotë vëllai, nuk u bëj dot derman…

Nuk figuroj në borderotë tuaja (që në fakt janë paratë e taksave të qytetarëve më të varfër të Europës).

Nuk figuroj as në përfituesit e projekteve tuaja, as në përfituesit e honorareve tuaja.

Nuk jam në listën e “ndereve apo detyrimeve” tuaja.

Nuk jam në listë-pagesën e marketingut tuaj, sepse nuk kam as media, as portal, as gazetë apo revistë.

Dhe nuk e kam hapur një të tillë, ashtu si dhjetëra dhe qindra kolegë të mi, vetëm e vetëm që të mos detyrohem të trokas në derën tuaj.

Jam thjesht një taksapagues i rregullt i qytetit ku jetoj prej 25 vitesh. Paguaj çdo detyrim si çdo qytetar i Tiranës, edhe pse vazhdoj të jetoj me qira.

Nuk kam qenë, nuk jam dhe nuk do të jem kurrë në listë-pagesën e borderosë tuaj, sepse është borderoja më e madhe kriminale se çdo organizatë kriminale në këtë vend.

Dhe ashtu si mbyllet shkresa, me numër protokolli 9275, ku jepet miratimi për ndërtimin e inceneratorit 128 milionë euro të Tiranës:

“Ju faleminderit për mirëkuptimin”…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s