Kategori
Uncategorized

Gazetari nga Franca: Koha kur të gjithë vinin me dëshirë tek doktori.

Gazetari / Hamza Hatika, Francë …

Por më në fund edhe pse jemi larg, shohim një lëvizje të re demokratike, dhe mijra njerës që shkojnë me dëshirë të takojnë doktorin, ti bashkohen përsëri atij, foltores, idealeve dhe revolucionit demokratik . Më në fund, po shohim dritë në fund të tunelit…

Ikin vitet, por keto kujtime historike na japin vlera, sidomos kur je me statusin tim…!

Hamza Hatika

Erla Mehilli ju falenderoj perzemersisht per ftesat pa diferencime dhe bindjesh politike.

“Koha kur te gjithe vinin me deshire tek Doktori”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s