Kategori
Uncategorized

Berisha, apo Basha : Sondazhi popullor i krishtlindjeve .

Berisha kurrë nuk e humbi besimin dhe popullaritetin!

Shifrat flasin vetë !

Me një shikim të shpejtë në dy faqet e Berishës dhe Bashës në FB .

E kupton popullaritetin, përkrahjen dhe besimin që qytetarët kanë për përfaqsuesit e tyre politik .

Në urimin për Krishtlindje që lideri demokrat Sali Berisha ju bëri qytetarëve shqiptarë, kishte :

🔷22 600 like.

🔷2400 komente.

🔷Dhe 184 share.

Ndërsa deputeti Basha …. Tanimë një politikan jo vetëm i dështuar por dhe i marrë peng …. Megjithë ndimën e pa kursyer të narko-kryeministrit, patronazhistëve, milionat euro të kunatit për sondazhe dhe marketing, deputeti Basha vazhdon në pikiadë drejt rënies përfundimtare ….

Në urimin që ai ka bërë në FB pë krishtlindjet, nuk ka marrë as çerekun e likeve, komenteve dhe sharet e Berishës……. Basha kishte. 🔺5.500 like, 🔺988 komente, dhe 🔺71 shares.

”Thjesht” fakte të popullaritetit të liderit Berisha që flasin vetë, dhe nuk kanë nevojë për komente ….

3 replies on “Berisha, apo Basha : Sondazhi popullor i krishtlindjeve .”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s