Kategori
Uncategorized

Zyrat e demokrateve jane sheshet

Bledi Kasmi kryeredaktor i RD_së .

E pra, demokratet nuk e munden diktaturen nga zyrat, por nga sheshet.

Ja keshtu edhe sot,

fiks keshtu, zyrat e demokrateve jane sheshet, qe si kurre me pare po ziejne keto dite dhjetori per te rikthyer demokracine dhe ata nuk ka force ne bote ti ndale ne kete beteje.

Do ja dalin se jane te forte, ata kane Zotin me vete. Demokratet nuk duan salltanete, ata kane lindur per beteja dhe per te bere histori.

Pra, lerini debatet per zyrat miqte e mi, ato jane te vogla per ju. Juve nuk ju dalin sheshet jo me zyrat.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s