Kategori
Uncategorized

Henze: Zonja Kim, ju lutemi shpallni një si Berishën, edhe 500 milionë evropianë persona non grata.

Then please declare me and us Europeans persona non grata as well. In Europe, the rule of law applies, no condemnation, no persona non grata. Ms Kim, please also declare 500 million Europeans persona non grata, they find reasons, skin colour, party affiliation, etc.pp

Atëherë ju lutem më shpallni mua dhe ne europianët persona non grata.

Në Evropë zbatohet shteti i së drejtës, pa dënim, pa persona non grata.

Zonja Kim, ju lutemi shpallni edhe 500 milionë evropianë persona non grata, ata gjejnë arsye, ngjyrën e lëkurës, përkatësinë partiake, etj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s