Kategori
Uncategorized

Berisha: Më 18 dhjetor beteja, dhe fitorja jonë e madhe .

‘Me 18 dhjetor beteja jonë e madhe, fitorja jonë e madhe.

Rroftë Partia Demokratike!’, shkruan lideri historik i demokratëve .

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka reaguar sërish në lidhje me referendumin që do të mbahet ditën e shtunë në 18 dhjetor.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s