Kategori
Uncategorized

Ne nuk jemi anti amerikanë: Ne jemi anti-soros,dhe anti narkopushtetit-sorosjan.

O të marrë, ne jemi Shqiptarë !

Jemi Shqiptarë dhe përulemi vetëm para flamurit tonë kombëtar.🇦🇱

Miku respektohet !

🔹Ne shqiptarët më shumë se kushdo dimë ta respektojnë atë .
🔹Por edhe miku duhet ta dijë dhe njohi respektin e mikpritsit.
🔹Duhet ta dijë se respekti dhe vënia e tij në krye të këndit, nuk e bën atë zot shtëpije .

Problemet tona, janë probleme të brendëshme të forcës tonë politike.

Forcë e vënë gabimisht për disa vjet në drejtimin dhe duart e pista të një një abuzuesi, mashtruesi, një manjak-manikini me 100 fytyra.

Në drejtimin e një pengu që bashkpunon dhe mbrohet Jo nga demokratët,

Por nga nje pakicë që kane paguar deri ne 200 mije euro per te siguruar deputetllekun,

Apo ish drejtoret e tij gjobvënës, dhe krimi i organizuar sot në pushtet .

Antiamerikanizmi i ideuar me marifet nga sorosjanët, peng Basha dhe suhita e ndyrë e tij ndaj nesh është një flluskë sapuni që po shfryhet dita ditës.

🔹Ne nuk jemi anti amerikanë 🇺🇸 !

Jemi anti gjithe atyre që qëllimisht për interesa sorosjane dhe anti kombëtare, po futin undet e tyre të ndyra brenda jo vetëm në forcen tonë politike .

Force qe shëmbi diktaturën komuniste, qofshin keta gazetarë apo analistë të paguar me leket e krimit, narkoqeveritarë, ambasadorë, guvernatorë kalimtarë …

Por kur Kimetes i ardhkërka keq që ne e etiketojme guvernatore (ne fakt e tille eshte)

🔹Ne te tjereve s’na ardhkerka keq kur kjo guvernatore nen petkun e diplomatit, na vjen ne shtepine tone dhe paturpesisht duke na përdhosur, na kujton apo na kërcënon me barin që na kujtonte diktatori i jonë dikur.

Ndaj as pengu dhe askush tjeter mos luajë me idealet e demokratëve dhe shqiptareve të ndershëm, ne jemi pro amerikanë, por më parë jemi shqiptarë …

🔹Ndaj dhe jemi krenarë që jemi dhe do te jemi gjithmonë krah Sali Berishës, partisë demokratike, dhe kombit …🇦🇱 ✌🏽✌🏽✌🏽

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s