Kategori
Uncategorized

Kukulla që kërcënon me karta bakalli .

Arben Miza/ Kryetari i Deges së PD-ë Devoll

Nga Arben Miza / Kryetar i deges së PD_se Devoll.

Kukulla e shkarkuar e Edi Ramës me 4446 vota delegatësh në Kuvendin Kombëtar të PD, ka shpërndarë sot përmes gaztorit të tij disa fletushka për “shkarkimin” tim si kryetar dege të PD Devoll.

Ne emer te demokrateve te deges Devoll ju bej me dije se i injoroj njoftimet pa asnjë vlerë juridike të deputetit Basha.

Ne do te vazhdojme intensivisht punën për organizimin e referendumit në dt 18.12.2021

Duke respektuar kështu vullnetin dhe misionin e Kuvendit Kombëtar si organi me i lartë vendimmarrës i Partisë Demokratike.

Kultura e perjashtimit ka marrë fund!

Vetëm të bashkuar do mund të FITOJMË!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s