Kategori
Uncategorized

I themi nga Berlini: “Udhëtim të mbarë” në Belgjikë z.Basha.

Martin Henze CDU /

Shqipëri:

Përshëndetje kuvendit, miqtë e mi të PD-së, në shtëpinë e PD-së, nën drejtimin e Sali Berishës.

Dita e parë e punës, fillimi i një kohe të re, më të mirë, më dinjitoze për PD-në.

Demokracia është rivendosur në partinë demokratike, fundi i lidershipit antidemokratik të kryetarit të saj autokratik Basha, i cili u votua jashtë në 11 dhjetor 2021.

Basha tani mund të përqendrohet mirë në konfliktin e tij kriminal me drejtësinë belge dhe të udhëtojë në Belgjikë për marrje në pyetje, i themi nga Berlini:

”Udhëtim të mbarë zoti Basha”.

Albania: Greetings to the assembly, my friends of the DP , in the house of the DP , under the leadership of Sali Berisha.

The first working day , the beginning of a new , better , more dignified time for the DP. Democracy is restored in the democratic party , the end of the anti-democratic leadership of its autocratic chairman Basha , who was voted out on December 11 , 2021.

Basha can now well concentrate on his criminal conflict with dee Belgian justice and travel to Belgium for interrogation, we say from Berlin: ” Good trip, Mr. Basha”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s